[MOD] Nightfall: První kontakt (Czech language)

Talk about creating Grimrock 1 levels and mods here. Warning: forum contains spoilers!
User avatar
Mutman
Posts: 73
Joined: Sun Apr 08, 2012 9:57 pm
Location: Krupka, Czech Republic

Re: [MOD] Nightfall: První kontakt (Czech language)

Post by Mutman »

Zajímavý kolik je tu čechů :) jinak pokud bude potřeba zkontrolovat nějaký text, tak rád pomůžu
Runebooks: http://www.nexusmods.com/legendofgrimrock2/mods/13/? for Legend of Grimrock 2
Runebooks and books: http://grimrock.nexusmods.com/mods/217/ for Legend of Grimrock 1
User avatar
DeDy
Posts: 132
Joined: Sun Oct 07, 2012 3:41 pm
Location: Brno, Czech Republic

Re: [MOD] Nightfall: První kontakt (Czech language)

Post by DeDy »

Mutman wrote:Zajímavý kolik je tu čechů :) jinak pokud bude potřeba zkontrolovat nějaký text, tak rád pomůžu
Super, jak bude překlad hotov pošlu ti přes PM odkaz na DOC a pěkně poprosím o korekturu.
Taky prosím všechny chyby a připomínky hlásit zde. Anglickou verzi budu vytvářet z české 1.1
Nightfall: First Contact – http://dedy.euweb.cz/nightfall.html
Alcator
Posts: 37
Joined: Fri Apr 13, 2012 9:59 am

Re: [MOD] Nightfall: První kontakt (Czech language)

Post by Alcator »

Zdravím, mám státnici z Angličtiny, nabízím se na kontrolu textů, pokud mi je dodáš v nějakém snadno zpracovatelném formátu (ideálně texťák). Že bych hrál 20 hodin mapu kvůli kontrole jazyka, to asi ne.

Dokonce mám snad i nějaké to básnické střevo, takže většinou dokážu i třeba hádankové básně přeložit tak, aby to sedělo.
User avatar
Filipsan
Posts: 84
Joined: Fri Mar 16, 2012 10:18 am

Re: [MOD] Nightfall: První kontakt (Czech language)

Post by Filipsan »

Taky rád pomůžu s překladem :)
User avatar
Leki
Posts: 550
Joined: Wed Sep 12, 2012 3:49 pm

Re: [MOD] Nightfall: První kontakt (Czech language)

Post by Leki »

DeDy - mám jednu výhradu k modu - když už to celé komunikuje v češtině, tak je fakt škoda, že ty předměty mají jméno jako Roundshield a Torch... tohle by nebylo od věci naklonovat s českými názvy - koneckonců i válečník má do začátku Krátký meč atd...
I'm the Gate I'm the Key.
Dawn of Lore
User avatar
Drakkan
Posts: 1318
Joined: Mon Dec 31, 2012 12:25 am

Re: [MOD] Nightfall: První kontakt (Czech language)

Post by Drakkan »

jsem zasekly - nemužu otevřit dveře před kterymi je napis - nevěř hadum nebo tak něco. vedle je propadlo s napisem na zdi - Spravna volba ? vymlatil jsem všechno okolo (mistnost kde davaš tři červene gemy, mam i dvě dračí figurky,ale nevim zatim kam je dát...). Zkoušel jsem se ruzně propadat přes ty chodby s dirama, ale nemužu se hnout dopředu. Taky jsem neotevřel dveře kde je recpetor na zdi (okolo byly kouzla na Soul fireball a iceball).
Breath from the unpromising waters.
Eye of the Atlantis
User avatar
DeDy
Posts: 132
Joined: Sun Oct 07, 2012 3:41 pm
Location: Brno, Czech Republic

Re: [MOD] Nightfall: První kontakt (Czech language)

Post by DeDy »

Drakkan wrote:jsem zasekly - nemužu otevřit dveře před kterymi je napis - nevěř hadum nebo tak něco. vedle je propadlo s napisem na zdi - Spravna volba ? vymlatil jsem všechno okolo (mistnost kde davaš tři červene gemy, mam i dvě dračí figurky,ale nevim zatim kam je dát...). Zkoušel jsem se ruzně propadat přes ty chodby s dirama, ale nemužu se hnout dopředu. Taky jsem neotevřel dveře kde je recpetor na zdi (okolo byly kouzla na Soul fireball a iceball).
SpoilerShow
Ve výklenku jsou dva hadí klíče. "Dvě možnosti jedna volba." Vyzkoušej druhý klíč.
Dveře s receptorem otevřeš následně po té, co vyřešíš hadí klíče.
Nightfall: First Contact – http://dedy.euweb.cz/nightfall.html
User avatar
edemskicz
Posts: 47
Joined: Thu Mar 21, 2013 12:45 pm
Location: Ostrava, Czech Rep.

Re: [MOD] Nightfall: První kontakt (Czech language)

Post by edemskicz »

Tak jsem to dojel a jako paráda! I když v češtině, tak docela záhul. Tři konce super nápad! Systém "věže" paráda! Jen jsem někde minul čtyři secrety :-(
Elkedacion
Posts: 17
Joined: Thu Mar 21, 2013 8:12 pm

Re: [MOD] Nightfall: První kontakt (Czech language)

Post by Elkedacion »

Drakkane jakým zázrakem jste získal tu dračí figuru, co byla vlevo?

Edit:
HA MÁM JI.
Sice nevím jak se mi to povedlo, ale je moje.
User avatar
Drakkan
Posts: 1318
Joined: Mon Dec 31, 2012 12:25 am

Re: [MOD] Nightfall: První kontakt (Czech language)

Post by Drakkan »

DeDy wrote:
Drakkan wrote:jsem zasekly - nemužu otevřit dveře před kterymi je napis - nevěř hadum nebo tak něco. vedle je propadlo s napisem na zdi - Spravna volba ? vymlatil jsem všechno okolo (mistnost kde davaš tři červene gemy, mam i dvě dračí figurky,ale nevim zatim kam je dát...). Zkoušel jsem se ruzně propadat přes ty chodby s dirama, ale nemužu se hnout dopředu. Taky jsem neotevřel dveře kde je recpetor na zdi (okolo byly kouzla na Soul fireball a iceball).
SpoilerShow
Ve výklenku jsou dva hadí klíče. "Dvě možnosti jedna volba." Vyzkoušej druhý klíč.
Dveře s receptorem otevřeš následně po té, co vyřešíš hadí klíče.
ok mužeš mě navest kde ten vyklenek je a jak se k nemu dostat ? tuším že jsou v aptem patře (vidim je naproti ve vyklenku a je tam napis na zdi) - bohužel nevím jak zavřit díry před tim vyklenkem.
edit - už jsem na to přišel, stačilo se trochu vratit pro dvě věci... :)
edit2 - jak mám získat luk v mistnosti - chceš byti rychly musíš byt rychly ?
Breath from the unpromising waters.
Eye of the Atlantis
Post Reply